Hakkımızda

Ünvanımız : Promes Bilişim Güvenlik San.Tic.Ltd.Şti.

Kuruluşumuz : 2018

Sektörümüz : Elektronik ⤚ Bilişim ⤚ Güvenlik Sistemleri

Markalarımız  :Promes, Unicam

Günümüzde güvenli yaşam insanlar için vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Firmamız bu çerçevede güvenlik kamerası, ortam izleme ve kayıt sistemleri ile herkesin güvenli bir yaşam için gereksinim duyduğu ürünleri ulusal ve uluslararası standartlarda kaliteli ve ekonomik olarak sağlayarak , çözüm ortakları ile insanımızın ihtiyacını karşılar.

Güvenlik sektöründeki her yeniliği ve fikri takip ederek, firma yaşamımıza geçirmeyi, alanında öncülük ederek elde ettiği yeri her zaman en üst seviyelere çıkartmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz : Güvenlik Sistemleri sektöründe, Türkiye’nin en değerli güvenlik sistemleri şirketi olmak, hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin ilk tercihi olarak sürekliliği sağlamak, ülkemizde eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Misyonumuz : Faaliyette bulunduğumuz güvenlik ve alarm sistemleri sektöründe; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak bayilerimiz, kurumsal müşterilerimiz ve bireysel müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak.