Markalar

Promes : DVR, NVR, IP camera, HD kamera  (4in1 - CVI, TVI, AHD, Analog), CCTV ürün aksesuarları


Unicam : NVR, IPkamera (IP Bullet, IP Dome, IP Fisheye, IP PTZ kameralar)

CCTV sistemlerinde, güvenlik kameraları üzerinden gelen görüntüyü kayıt altına alabilen cihazlara Dijital Kayıt Cihazı (DVR) adı verilmektedir. Dijital Kayıt Cihazları kompakt bir yapıya sahip olup görüntü ve ses kaydı, uzaktan izleme, yedek alma, kayıtların izletilmesi gibi özelliklere sahip olabilmektedir.

Dijital kayıt cihazlarının Network Video Kayıt Cihazı(NVR) ve Hybrid DVR(HVR) olarak çeşitleri de bulunmaktadır. NVR'lar network tabanlı kamera sistemlerinde görüntüleri kayıt altına almak için kullanılır. Yeni nesil olarak adlandırılan Hybrid Dijital Kayıt Cihazı(HVR) ise hem analog hem de IP kamera kaydı yapabilmektedir. Hybrid DVR ile standart CCTV kameralarıyla birlikte IP kameralar da kayıt altına alınabilmektedir.

Günümüzde kameralar analog teknolojilerde 720p, 1080p ve 4K çözünürlükte kameralar üretilebiliyor. Sistemin geliştirilmesinde birden fazla teknoloji kullanılmış olup, bu teknolojiler HD-CVI, AHD ve HD-TVI olarak farklı adlandırılmıştır.

4 in 1 HD Analog Kameralar bir diğer adıyla FourHD (FHD) kameralar, dört çözümü bir arada sunarak önemli avantajlar sağlar. 4 in 1 HD Analog Kameralar; AHD, CVI, TVI veya CVBS teknolojisini destekleyen kayıt cihazları ile birlikte çalışabilir ve kamera formatı kolayca değiştirilebilir.

IP kameralar analog sinyali üzerlerindeki tümleşik DVS(Digital Video Server) ile işleyip sayısala çevirerek Ethernet bağlantı noktasından yayın yapabilen kameralardır. İnternete bağlı bir Pc ile heryerden kolayca erişim sağlanabilir.

 

Not : Ürün resimleri, teknik özellikleri vs ön bilgi için verilmiştir. Aldığınız ürün ile burada belirtilen ürün arasında farklılıklar olabilir.